Certyfikat ISO 9001 – wdrażanie

iso-9001

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej uznanych norm jakości na świecie stanowi norma 9001. Określa wymagania, które system zarządzania jakością w organizacji, firmie, instytucji musi spełniać, aby uzyskać certyfikat ISO 9001. Jest to rozwiązanie, które przedsiębiorstwa chętnie wprowadzają z uwagi na liczne korzyści. Do najważniejszych należy zaliczyć:

  • poprawę jakości produktów oraz usług;
  • optymalizację procesów w przedsiębiorstwie;
  • poprawę konkurencyjności marki;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • wzrost zaufania klientów do marki;
  • wzrost zaufania potencjalnych partnerów biznesowych;
  • usprawnienie obiegu informacji w firmie;
  • określenie zadań i celów.

Wdrażanie ISO 9001 można zlecić specjalistom. Nasza firma proponuje pomoc w pozyskaniu certyfikatu oraz wprowadzeniu do organizacji sprawnie działającego rozwiązania. System zarządzania jakością ISO 9001 to skuteczne narzędzie do zarządzania i monitorowania jakości swoich produktów lub usług. W oparciu o podejście procesowe zaczniesz skuteczniej planować, sprawdzać i doskonalić działalność swojej firmy. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa oraz profilu jego pracy należy mieć na uwadze, że proces wdrażania systemu może trwać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy.

Chcesz zwiększyć satysfakcję swoich Klientów? Pozyskać nowych kontrahentów? Zdobyć międzynarodowe kontrakty? Wygrać przetarg? Zdobyć dotację unijną? Możemy pomóc osiągnąć Ci te cele! Wprowadzimy w Twojej firmie niezawodny, sprawny mechanizm działania.

Niezależnie od wielkości organizacji i branży przygotujemy Twoją firmę do certyfikacji i gwarantujemy sukces zwieńczony certyfikatem ISO 9001.

UWAGA!
Wszystkie certyfikowane organizacje na zgodność z ISO 9001:2008 mają czas do września 2018 na dostosowanie się do nowych wymagań normy ISO 9001:20015. Po tym terminie wszystkie obecne certyfikaty ISO stracą ważność i nie będą już uznawane.

Pomożemy Państwu w przejściu na nową normę. Zapytaj o szczegóły już dziś